Web Yazılım Hizmetleri


Web Yazılım Hizmetleri

     İnternet, son 15 yıldır firmaların yeni yüzü olduğunu kabul ettirmiştir. Kurumsal bir firmanın veya markanın mutlak suretle kaliteli bir modern web sitesine ihtiyacı vardır. Kurumsal markanın; benzersiz, erişimi kolay, kreatif, modern görünümlü, müşterilerine güven veren, kurumsal marka kimliğini doğru bir şekilde yansıtan ve kuvvetli altyapıya sahip bir websitesi olmalıdır. Ortakfikir Bilgi Teknolojileri olarak sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel Web Yazılım hizmetleri tam da bu noktada kurumsal şirketinizin web ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

     Ortakfikir Bilgi Teknolojileri kendi hazırlamış olduğu modern website altyapısı ile sizleri sektörde zirveye taşımayı hedefler. Özel yazılımı sayesinde gelişmiş yönetici paneli, modern görünümlü web site, üstün görsel kalitesi, kendine has tasarımları, uluslararası standartlarda marka kimliğini ön plana çıkartacak yazılım çözümleri sunar.

Ortakfikir Bilgi Teknolojileri Web Yazılım Hizmetleri
     Web sitesi yazılımında öncelikle arka plan kodlama işlemleri yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmaya ise sitenin kodlanması veya sitenin yazılımı adı verilir. Sitenin çalışır fonksiyonlarının hazırlanmasının ardından, tasarım ve görselleştirme çalışmalarına geçilir. Ortakfikir Bilgi Teknolojileri Web Yazılım Hizmetleri şu şekildedir;

  Web Site Düzeni: Sitede kullanılacak metin ve görsellerin belirli bir düzen içerisinde kodlanması gerekmektedir. Kaliteli bir web sitesinin ilk hedefi siteye giren kullanıcı veya müşterilerin aradıkları bilgiyi bir bakışta hızlıca bulabilmesidir. Web sitenin tasarımı modern ve içerikle beraber harika bir ahenk içerisinde uyumlu olmalıdır.

  Web Site Rengi: Renk seçimi müşteri yelpazesi ve sektöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Marka değerini ön planda tutmak isteyen şirketler için kaliteli renk dizileri oluşturularak görselliği, profesyonellikle geliştirmek mümkündür. Müşteriye veya amaca verilen güvenin önceliklerinden biri de renk seçimidir.

  Grafik&Tasarım: Web yazılım aşamasından sonra web tasarım hizmetleri devreye girmektedir. Web tasarım çalışmalarının büyük çoğunluğu Grafik ve Tasarım işlemleri ile geliştirilir. Logo, fotoğraf, ikon, banner, görsel ve bütün çalışmalar grafik tasarım işlemlerinden geçmektedir. Web sitesi tasarım bakımından çok sıkışık veya dağınık görünmemelidir. Web sayfasının içeriği ile uyumlu olup uygun şekillerde konumlandırılmalıdır.

  Web Site Font: Kullanılabilecek pek çok yazı tipi ile web sitenizin kalitesini yükseltebilirsiniz. Ayrıca bazı web tarayıcıları “web-güvenli yazı tipleri” gibi fontları okunabilir bir şekilde doğru olarak görüntüleyebilir. Web yazılım ve tasarım aşamasında bu hususa dikkat edip yaygın olarak kullanılan yazı tipleri tercih edilmelidir.

  Web Site İçerik: Belki de web yazılım işlemlerinden sonra en anlamlı çalışmadır. Profesyonel içerik yönetimi çalışmaları ile hem müşterilerinize veya hedef kitlenize doğru bir şekilde hitap etmelisiniz, hem de arama motorları ile uyumlu içerikler üreterek web sitenizi organik olarak bulunabilir hale getirmelisiniz.

  İnteraktif Web Site: Tasarlanacak web sitesi günümüz şartlarına uygun modern ve göz alıcı olmalıdır. Bu nedenle belirli uygulama ve eklentiler yardımıyla interaktif web site tasarım işlemleri yapılmalıdır. Kaliteli interaktif bir site, müşterilerinizin yorulmadan güven içerisinde aradığını bulabilmesini sağlar. 

     Ortakfikir Bilgi Teknolojileri sizlere en güncel web site yazılım teknikleri, en modern tasarım çalışmaları ile markanıza değer katacak web çalışmalarını sağlamaktadır. Uzman ekibimiz Ortakfikir altyapısı ile marka değerinize değer katmak için hazır! Siz de zaman kaybetmeden profesyonel web yazılım hizmetlerimizden faydalanın. Çünkü markanız bunu hakediyor!