E-Ticaret Yazılımı


E-Ticaret Yazılımı

     Günümüzde artık birçok marka kendi ürünlerini satmak için internet üzerinden satış yapmaktadır. Gerek müşterilerin mağaza mağaza dolaşmasını engellemek, gerekse oturdukları yerden tek tıkla ürün alabilmesi açısından e-ticaret sitelerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Markaların ise maliyetlerini düşüren, müşterilerine en kolay yoldan ulaşabilmesi yine internet üzerinden ticaretin önünü açmıştır. Ortakfikir Bilgi Teknolojileri kendi oluşturduğu yazılım ve altyapısı ile hiçbir dış kaynak kod kullanmadan bu E-Ticaret Hizmeti’ni sizlere sunmaktadır. Peki E-Ticaret nedir? Neden bu kadar gereklidir? Gelin bu soruları beraber cevaplayalım…

E-Ticaret Nedir? Nereden Başlanmalı?
    
Elektronik Ticaret; internete bağlanabilen her türü cihaz ile bir tasarımı, bir üretimi, bir tanıtımı, hesap hareketlerini veya bir ticari etkinliğin tümünü kapsamaktadır. Elektronik olarak yani internet ortamında iş yapabilmek anlamına da gelmektedir. Bunların arasında sayamayacağımız birçok sektör olmakla beraber ürün veya servislerin tümü için internet üzerinden alınıp satılması işlemi diyebiliriz.
     Neden E-Ticaret sorusuna en güzel yanıt belki de; “Öyle bir mağaza düşünün ki 7/24 açık ve saatlerce dolaşıp gezme derdi yok, reyon yok, zaman kaybı yok, kalabalık ve gürültü yok…” olacaktır. İşte elektronik ticaret erişimi bu kadar kolay ve süratle büyüyen bir oluşumdur.
     E-Ticaret konusunda başarıdan başarıya koşmak istiyorsanız öncelikle itina ile hazırlanmış saat gibi çalışan bir altyapıya ihtiyacınız olacaktır. Akabinde müşteri odaklı bir tasarım, içerik yönetimi ve müşteriyi yormayan sade bir sistem gereklidir. Süratle işleyen ve yazılımsal olarak kuvvetli olan bir E-Ticaret Sitesi başlamak için size yeterli olacak etmenlerdendir. Tüm bunları yaptıktan sonra iş artık müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesine kalıyor.

Neden E-Ticaret?
    
Elektronik Ticaretin nedenleri saymakla bitmez fakat belli başlı faydalarından bahsedecek olursak;

 - Global anlamda satış yapılabildiği için rekabet artacaktır, bununla beraber satın alma maliyetleri aynı orantı ile düşecektir.
 - Oluşan bu rekabet ortamında piyasa fiyatları olabildiğince aşağılara çekileceği için tüketici için daha uygun, kaliteli ve sürekli ürün tedariği sağlanmış olur.
 - Eş zamanlı olarak bilgisayar üzerinden takip edebileceğiniz stoklarınız sayesinde stok maliyetiniz düşecektir.
 - Mevcut ürünü sadece ihtiyacı olan potansiyel müşteriler bakacağı için satın alma olasılığı daha çok yükselecektir.
 - Marka için maksimum kâr hesaplanabilmesi ile gereksiz harcamalar bitirilir, satış, pazarlama ve lojistik maliyetleri azaltılır.

Ortakfikir Bilgi Teknolojileri E-Ticaret Hizmetleri
     Elektronik ticaret web sitesi
yazılım alanında kalitesinden epey söz ettiren Ortakfikir Bilgi Teknolojileri, uzman ekibi ile profesyonelce hazırlamış olduğu kendi E-Ticaret Sitemini markaların değerine sunmaktadır. Modern, şık tasarımı, kolay kullanımı ve marka değerini yükseltecek fonksiyonel yapısı ile E-Ticaret sistemimizi sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ortakfikir Bilgi Teknolojileri E-Ticaret Sistemi Hizmetlerimiz;

 - Ürün Yönetimi
 - Kategori Yönetimi
 - Marka Yönetimi
 - Aktif Sanal POS
 - Marka Değerinizi Yükseltecek Tasarımlar
 - Havale Sistemi / Kapıda Ödeme Sistemi
 - İçerik Yönetimi
 - İstatistikler ve Satış Raporları
 - SSL Güvenlik Sertifikası
 - Kredi Kartı Modülü
 - Hediye Çeki Sistemi
 - Puan Sistemi
 - Artı Taksitler
 - POS Kampanyaları
 - Fiyat karşılaştırma
 - Mobile Responsive Görünüm
 - Promosyon Modülü
 - Müşteri Destek Modülü

gibi ve daha fazla özellikleri sizlerin hizmetine sunuyoruz.

     Kendi altyapımızda hazıralarmış olduğumuz E-Ticaret sistemimizi uzman ekiplerimiz hazırlamıştır. Ortakfikir Bilgi Teknolojileri modern, şık, marka değerini yükseltecek, kurumsal kimliğinizi değerlendirecek, sonuç odaklı, yaratıcı yazılımsal ve tasarımsal çözümleriyle her zaman sizin ve markanızın yanındadır. Daha fazla bilgi veya teklif almak için lütfen bizlerle iletişime geçin!