Biz kimiz ?


Biz kimiz ?

Hayaller ve isteklerin aynı çatı altında görsel zenginliğe dönüştüğü, "her insan farklı bir dünyadır" ortak görüşüyle hareket edildiği ortakfikir, müşterilerimiz ile tasarımcılarımız arasındaki ortak anlayışın yegane adresidir.

2003 yılında kurulan iCrea Design® ile 2005 yılında kurulan Helis Grafik & Animasyon® firmasının 2012 yılında birleşmesiyle ortakfikir® olarak yeniden doğduk. Bu birleşimden ortaya çıkan bitmez sinerjiyle hizmet alanımızı genişleterek büyüttük. Grafik tasarım, web sitesi tasarım-yazılım, web tabanlı özel yazılım, iOS mobil uygulama, android mobil uygulama, 3D tasarım, 3D görselleştirme ve animasyon sektöründe daha kaliteli işlerle göz doldurmayı başardık.

Ortakfikir Bilgi Teknolojileri, alanında; firma, kurum ve kuruluşların hassasiyetlerini anlayıp, beklentilerini iyi analiz ederek yıllardır çözüme kavuşturuyor.

Kurum Felsefemiz; Müşterilerimiz ile ismimizden gelen güçle ortak fikir’i yakalamak için çalışır; öz bilinmez ise imaj hiçbir şeydir mantığıyla özümüzü bilir, kurum ve firmaların gelecekteki çocukları olup büyüyecek markaları oluştururuz.