Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil Uygulama Yazılımı


Mobil Uygulama Yazılımı

Günümüzde kurumların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi en önemli ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline geldi. Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yol açtı.

Ortakfikir olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.
Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar rehberiniz oluyoruz. Proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Mobil uygulama geliştirme ekibimizin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, sektör bağımsız, ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulamayı hayata geçirebiliriz.

UX/UI Tasarım
Ortakfikir, konularında uzman ekibi içinde mobil cihazlar için kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi tasarım uzmanları ile müşterileri için kurumsal kimliğe uygun tasarım hizmeti sunmaktadır. Ortakfikir, kurumsal kimliğiniz ve şirket kurallarınız doğrultusunda çalışarak, müşteri odaklı tasarım uygulamalarınızı, rekabetçi pazarda ürünlerinizi diğerlerinden farklılaştıracaktır.

Sektördeki tecrübemizi ve UI/UX tasarım uzmanlığımızı kullanarak, son kullanıcılar için kullanımı kolay arayüzü oluşturmayı hedefliyoruz.

Yazılım Geliştirme
Günümüzde her geçen gün mobil cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (4,5G), yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz olmuştur. Ortakfikir mobil yazılım konusunda deneyimli uzman ekibiyle, web, mobil ve android TV çözümleri gibi her türlü mobil platformda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun mobil yazılımlar üretmektedir.

Mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız.
Bu alandaki hizmetlerimiz;

  • iOS: iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme
  • Android Phone ve Android Tablet Uygulama Geliştirme
  • Blackberry & Playbook Uygulama Geliştirme
  • Mobile Web, HTML5 & Mobile Gateways
  • Windows Uygulama Geliştirme
  • Android TV Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama yazılım geliştirme hizmetleri Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, sektör bağımsız, ihtiyaçları karşılayacak her türlü native uygulamayı hayata geçirebiliriz.