Denizköy-Trend / KARASU Projesi

Denizköy-Trend / KARASU Projesi

 

Bulut İnşaat'ın Sakarya'nın sahilleriyle ünlü Karasu ilçesinde yapmayı planladığı ve projelendirdiği Denizköy-TREND.

Türkiye'de en hızlı büyüyen ve gelişen şehirlerin ilk sıralarında gelen Sakarya'da karlı bir yatırım ve huzurlu bir ortam arayanlar Karasu'da aradığını buluyor. Kilometrelerce uzanan sahilleri, eşsiz doğası ve yeşiliyle birlikte yaşam enerjisi bulabileceğiniz Karasu hem sanayi hem de endüstri merkezi olmak üzere. Ardı ardına açılacak olan otomobil fabrikaları ve gemilerin yanaşmaya başladığı limanıyla bu kısa zamanda gerçekleşecektir.

1+1 ve 2+1 daireler 65 ve 85 m² olarak tasarlandı. Sahile yakın, meşhur maden deresine oldukça yakın olan projede peyzaj alanları göz dolduruyor. Sosyal alanlardan da taviz verilmedi. Açık ve kapalı yüzme havuzları, Aqua park, Sauna, Hamam, Fitness Salonu, Oyun Odası, Güvenlik, İbadethane, Otopark ve Yürüyüş alanları da projenin parçalarından.

Temmuz 2018' te teslim edilmesi planlanıyor.

 

Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 54 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 108 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 162 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 216 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 270 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 324 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 378 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 432 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 486 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 540 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 594 Denizköy-Trend / KARASU Projesi ortakfikir tasarım 648

0 yorum

Yorum Yaz

Tüm Alanlar Zorunludur*